Jump to content

Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

KermitEvilMan


Name: KermitEvilMan
Website: http://kemscans.skanlacje.pl/
Description: :)
Delay: None


Comics by Group

Noragami Noragami
ADACHI Toka/ADACHI Toka
Tower of God Tower of God
SIU/SIU
Trinity Seven Trinity Seven
SAITOU Kenji/NAO Akinari




124 Comments

Dokładnie quant pojawił się już nie jednokrotnie(chyba-3;d);d najlepsze jak mu baam rozwalił głowę w tym teście z tą maszyną na shinso;o
Zachęcam do przeglądania forum tog na tej stronie jak"kermit"-dociągnie na bieżąco (co zajmie mu chwileczkę) można dowiedzieć dużo rzeczy w tym słowa autora na temat chaptera, parę minut po jego wydaniu (Często te nie jasne rzeczy wyjaśnia w nich;d)
żeby to jeszcze po polsku było xD Połowy nie rozumiem ;D
Co do FUG, autor już opisał tą organizacje na swoim blogu-po czym prawie natychmiast na forum batoto;d


FUG-A leading group in the criminal underground of the Tower. Members wear a "mark of the slayer". The No. 1 Slayer and leader is Grace Mircea Luslec. Posted ImageMark of the "Slayer".
Posted ImageAdded by Blasterdark
FUG is sometimes compared with Wing Tree because of its opposition toward the 10 Great Families. If FUG is a kind of 'religious order,' united under a single conviction, Wing Tree is a kind of 'social party' formed around a few select members. The two organizations have completely different natures, and some people are affiliated with both groups although FUG and Wing Tree do not get along. The objective of FUG is unclear, but it is a known fact that they hide in the darkest parts of the tower and corrupt people. The 10 Great Families forbid their children from entering FUG and consider it their supreme task to eradicate the members, who hide in the remote parts of the middle area. But this doesn't mean that FUG's influence in the tower rivals the 10 Great Families. As long as the family heads have formed pacts with the guardian and manage the tower, FUG's influence cannot surpass the power of the heads no matter how strong it gets.
Members

Twenty-Fifth Baam (Alias: Jyu Viole Grace)
Grace Mircea Luslec
Heheh piła XX już w kioskach, dobre xD Przez to coraz bardziej chcę wiedzieć co dalej ;D A z tym około 20, że wczoraj wrzuciłeś... 20 chapków? :>
Hehe a ja wyczaiłam jak pobrać i mam all chapki na lapku ;D
Ano nie ma lekko, i w ten sposób rozwiązałem sprawę z "paczkami" xD
Nigdy nie wrzucałem paczek, po prostu zanim mody dodały rozdział, zdążyłem skończyć jeszcze kilka ;P

Co do "Ile rozdziałów dziennie wychodzi?" Naprawdę nie wiem xD Jak mam czas, to robię ;P Pon-Sob jestem w pracy, więc mam czas dopiero jak wrócę itd. W czwartki, bądź w piątki (Sam nie wiem) tłumaczę anime...

Download kiedyś będzie, ale najpierw musi powstać sprawna strona, LhrL sam ją tworzy, a ostatnio prawie nie ma czasu, więc dopóki jakaś dobra duszyczka mu nie pomoże, czytać ON-line i nie stękać ;P


z FUG na pewno będzie dokładniej opisane kiedyś... moja osobista teoria jest taka, że FUG znajduje odpowiednich dla nich ludzi na poziomie Evankhella albo i nawet Headona... Zauważyli potencjał Baama i zrysowali mu czachę ;]
No i obstawiam, że Ryba Głębinowa (Ten kawoholik) jest w FUG.

Viole- W wielu mangach/ filmach itd. tak jest. Wstępuje do jakiejś organizacji i zmienia imię na znak tego, że porzuca swoje stare "Ja" (Chodzi o symbolikę). Nawet chyba jacyś nisi tak mają xD

Fajnie, że są nawiązania do poprzedniej serii "Quant już się chyba ze dwa razy przewinął", była "Androssi" no i "Hatsu".
Czyli to tak działa ze ty też czekasz aż ktoś wrzuci , ahh co za ludzie:D Swoja droga dlaczego Viole nazywają Baama . Teraz tak mi przyszło to na myśl
czyli to moby a nie mody :)
Już dodałem ostatni chapter Najsilniejszego Prawidłowego, teraz kwestia modów, kiedy go zatwierdzą. Wczoraj wrzuciłem koło 20 chyba, to mod się znalazł dopiero dzisiaj xD
Coś tam było wyjaśnione :> Już nie mogę się doczekać następnych rozdziałów, kocham nowego Baama i ładniejszy teraz jest xD A ten wynik.. Wow ;D
Kiedy, kiedy, kiedy reszta?!?!?! ;DDD
wszystko mnie sfędzi co to fug :)
teraz niech sobie nie zawraca głowy poprawkami :) i odpocznie bo przegrzał się już pewnie na 170%. Ale jakimś cudem ten człowiek, JEDZIE DALEJ! no człowiek szybszy niż BOLT. Jak kiedyś napiszę mangę do jumpa to PLX to tłumaczenie od razu poleci do ciebie !xD ( Nie pisać polak w jumpie nie możliwe znam te teksty mnie to jedzie :))
Evil... na serio evil:P - żeby tak szybko wypuszczać chapy:D Dzisiaj posprawdzam gdzie są jeszcze jakieś błędy: typu nie zamieniony tekst, lub literówki i wypisze je... Tak, żeby już było jakbyś miał czas na poprawki :) Świetna robota - jednak lepiej czyta się we własnym języku...
Fajnie ze tak szybko ale czekanie bedzie dopiero jak KermitEvilMan dojdzie do konca i trzeba bedzie czekac caly tydzien na nowy chapter
Hah z jednej strony byłoby fajnie bo więcej do czytania ale z drugiej strony musisz dłużej czekać ;D
Kermit fajnie jak bys dawał paczuszki jak dawniej, no niestety przyzwyczaiłeś nas do wysokiego poziomu i szybkiego dawania :P
Szkoda, że nigdzie nie można pobrać ;)
O już nie mogę się doczekać ;DD
To tak średnio po 2 chapki na dzień wychodzą? ;P
Rozdział będzie pewnie wieczorem nataleczko ;P...
Kurcze jak to czekanie na nowe chapki męczy xD Co 5 min sprawdzam stronkę O.o Uzależniłam już się xD
Pewnie i tak Baam będzie miał pierwsze miejsce ;D
Już nie mogę się doczekać reszty ^w^
łOOOOO! niesamowity moment :) zaraz uderzy ten gniot
Shikan jak zakończyła jak VariaScans nadal tłumaczy
Jeśli szukasz Webcom do tłumaczenia to grupa tłumacząca Noblesse zakończyła działalność więc projekt jest "do wzięcia".
Wielkie dzięki za wspaniałe tłumaczenie ... dzięki tobie zainteresowałem się tym tytułem.
Kochikame | Osamu Akimoto strasznie stara komedia nie tłumaczona i duUUUŻO chapków :) poczytaj zobacz lepiej tłumaczyć coś co się lubi oprócz tego seria jumpa więc będzie tysiące czytelników KUROGANE | Haruto Ikezawa ale idzie mi o nową kurogane była kiedyś taka manga pana toume :) o to idziie nowy hit jumpowy nie tłumaczony w polsce http://mangafox.me/manga/kurogane_kezawa_haruto/ takie małe polecane ;) nie pisałem priv bo czasu nie mam :)

Random Groups of the Hour

  • Chao Mian Scanlations
    A small group of people who enjoy reading manga while eating fried noodles. We aim for high-quali...
  • Caca de vaca
    Recién nos estrenamos en el mundo del scantrad. Aún asi , llevamos recopilando mangas de buena ca...
  • Panorama Scans
    Scanlates Shin Gumiho.
  • YinYang-Scans
    Wir suchen Mitglieder für unsere Gruppe also bewirbt euch wir beißen nicht ^^
  • Sirelo

Popular Groups

  • /ak/ scanlations
    The fusion of /a/ and /k/ boards, /ak/ is all about moe operators doing cute operations and infor...
  • Village Idiot
    We are an irc-based scanlation group.irc://irc.rizon.net/viscans
  • Easy Going Scans
    A group dedicated to awesome manga, manhua and manhwa, and always looking for dedicated staff :)
  • JoJo's Colored Adventure
    We are a group that works on typesetting JoJo's Bizarre Adventure in English. We also work on...
  • Japanzai
    Originated from Trollscans, a branch of XscansXNew temporary url https://japanzai.github.io/Defunct.
  • Twisted Hel Scans
    The quality scanlation group driven insane in Hel.
  • Tree (木) Scanlations
    Inactive
  • The Company
    IRC: irc://irc.idlechat.net/thecompany
  • 红莲汉化组
    Chinese scanlating groupEnglish meaning: Red Lotus
  • Heterophobia Fansub
    Yaoi, Yuri, Shounen Ai ve Shoujo Ai anime ve manga çeviri grubu.